Меморіальні комплекси

Проекти меморіальних комплексів:

Установка меморіальних комплексів з граніту в Києві зустрічається все частіше. Монтаж величних пам’ятних споруд на місці спочинку родичів виділяє ділянку серед інших. Ексклюзивні ансамблі з натурального каменю допомагають висловити індивідуальний задум і почуття до покійного, підкреслить статус і особливе ставлення

Установка ритуальних комплексів

Монтаж пам’ятних ансамблів – практичне рішення. Вони зберігають первозданний вигляд протягом трьох століть. Меморіальні комплекси не мають потреби в догляді, на такій ділянці не проростають бур’яни і не накопичується бруд. Якщо Ви не можете часто відвідувати місце спочинку родичів, Ви можете бути впевнені, що могила виглядає доглянуто.

Пам’ятні комплекти виготовляються за індивідуальними ескізами. Працівники гранітної майстерні “Каменяр” запропонують різну комплектацію, кілька видів граніту і незвичайний декор.

Замовити меморіальний комплекс Ви можете в найближчому офісі продажів в Києві або на сайті компанії. Перегляньте фото меморіальних комплексів, в загальних рисах уявіть, що б Ви хотіли бачити і зв’яжіться з нами телефоном або з допомогою форми зворотнього зв’язку. Майстри гранітної майстерні “Каменяр” виготовлять комплекти під будь-які побажання і вимоги конкретного цвинтаря.