Підвіконня, стільниці, сходи

Підвіконня

Завдяки різноманітності кольорових відтінків та природних текстур кам’яне гранітне підвіконня органічно доповнює будь-який інтер’єр незалежно від особливостей дизайну. Ще одна особливість гранітного підвіконня – догляд за його поверхнею вимагає мінімальних зусиль і не викликає складнощів.

Дерев’яні підвіконня з часом розсихаються, полімерні чутливі до температури, тому на них не можна ставити гаряче. Камінь – універсальний, поєднує в собі і функціональність, і декоративні якості.

Та головна перевага гранітного підвіконня перед полімерним або дерев’яним – його довговічність. Граніт не боїться механічних пошкоджень, не потребує періодичного покриття лаком або фарбування, не чутливий до температурних режимів і здатний витримувати великі навантаження.

Стільниці

Стільниця з граніту служитиме вам десятиліттями на кухні, у ванній, в барі, на подвір’ї, не втрачаючи своєї привабливості. Гранітна стільниця довговічна, міцна, стійка до вологи і невибаглива до температури.

На відміну від штучних порід, при нагріванні граніт не виділяє ніяких шкідливих речовин. Радіоактивний фон граніту природний і для більшості українських порід становить всього 10‒15 мкР/год.

 

Гранітні сходи

Найголовнішою і найважливішою перевагою гранітних сходів однозначно є їх висока зносостійкість. Граніт нечутливий до впливу зовнішнього середовища, тому сходи з нього можна використовувати на відкритому повітрі – наприклад, як садово-паркові або вхідні.

Неповторні поєднання колірних відтінків і текстур роблять граніт чудовим декоративним матеріалом, тому сходи з нього чудово підійдуть для внутрішнього застосування – всередині квартир, будинків або в вестибюлях будинків. Купити гранітні сходи – значить вкласти кошти в надійність і красу, яка буде радувати око довгими десятиліттями.

За прорахунком вартості виготовлення та монтажних робіт телефонуйте або скористайтесь формою звротнього зв’язку. Можливий також виїзд спеціалістів на об’єкт для замірів.