Подвійні пам’ятники

Ховати поруч членів однієї сім’ї, які присвятили один одному свої життя – це красива, символічна і дуже глибока традиція.

Більш того, для великих міст актуальна проблема з могильними місцями, тому на кладовищах, де не проводяться нові поховання, дозволені дохоронення в могили близьких родичів. На цвинтарних ділянках, де поховані члени сім’ї, часто встановлюються надгробні пам’ятники на двох.


Моделі:

Подвійні пам’ятники стають гармонійним центром естетичного оформлення могили, а також несуть в собі глибоке смислове навантаження – вони представляють зразки згуртованості, вірності і любові, що були присутні між померлими за життя.

Пам’ятники на двох: гармонійне використання простору


Пам’ятник на двох допомагає перетворити могильну ділянку в справжнє місце поминання ваших близьких, комфортне, зручне, пронизане особливою атмосферою.

Не секрет, що на більшості кладовищ стандартні ділянки за своєю площею не перевищують 5 кв. метрів. Якщо на такій площі розмістити два одинарних пам’ятника, особливо великих, ділянка буде виглядати захаращеною, краса пам’ятників буде губитися, а вже про те, щоб поставити столик або лавку, посадити вічнозелене дерево або кущ і мови бути не може – місця для додаткового декорування на маленькій ділянці землі просто не залишається.

Установка парного пам’ятника дозволяє вирішити цю проблему. Гарний надгробний монумент стає центром композиції, яку ви за своїм бажанням можете доповнити одним або двома квітниками або надгробною плитою, розмістити траурні вази, встановити стильну і елегантну огорожу, посадити квіти і організувати місце таким чином, щоб дрібні прикрі незручності не відволікали вас від головної мети відвідування могили- згадати близьких людей, провести час в тиші і спокої.

Також до вашої уваги сімейні меморіальні комплекси.

При замовленні комплексу, пам’ятник на дві могили може бути виконаний у вигляді окремо розташованих монументів, проте їх форма і дизайн підбираються таким чином, щоб ідеально гармоніювати і зливатися в єдину ефектну композицію. Деталі оформлення комплексу, як і його кінцева ціна, обумовлюються індивідуально.

Ціни на подвійні пам’ятники

Замовлення парного пам’ятника може здатись не таким вже й економним. Наприклад, прямокутний пам’ятник великого розміру коштує дорожче, ніж два вертикальних прямокутних пам’ятника такої ж площі.

Однак, якщо рахувати вартість фігурного пам’ятника, елегантна вирізка з усіх країв подвійної стелли обійдеться дешевше аніж двох одинарних пам’ятників такої ж площі.

Вартість монтажа одного, навіть великого пам’ятника буде нижчою за установку двох менших.

Якщо ж на одній ділянці поховані троє та більше родичів, велика стелла чи не єдиний достойний і економічно виправданий варіант