Ціни на пам’ятники

Ціни на пам'ятники
Ціни станом на 31 березня 2021 року

Вартість пам’ятника залежить від Ваших побажань. У попередньому формуванні кошторису ми можемо Вам запропонувати кілька варіантів в різних цінових категоріях.

Також дізнатися точну вартість пам’ятника ви можете зателефонувавши нам, зробивши запит на електронну адресу або безпосередньо відвідавши нашу майстерню – обирайте найбільш прийнятний спосіб.

На формування ціни пам’ятника впливає декілька факторів:

  • вартість матеріалу, залежить від родовища каменю,
  • трудомісткість обробки і складність форми елемента пам’ятника,
  • розміри деталей.

Ціна каменю

Найбільш популярним у виготовленні пам’ятників є камінь чорного кольору – це габро. Габро Букинського родовища цінується дорожче від інших видів габро, оскільки має менший розмір зерна, без вкраплень кварцу, слюди, відповідно більш гарний насичений колір. Портрет та інші художні роботи найкраще робити саме на такому камні. Дешевше габро родовищ Кам’яний брід, Головине – з вкрапленням кварцу, слюди. Серед гранітів найбільш популярний Покостовського родовища сірого кольору, з дорожчих Лезниківський – червоного кольору.

Вартість обробки каменю

У формуванні ціни на пам’ятник включена вартість обробки – полірування, каменярські роботи. Виконання цих робіт проводиться вручну алмазним інструментом. Прораховується площа виконуваних робіт: криволінійний/прямолінійний різ/полірування поверхонь, фаска, канелюр, шліфування…

Ціна розміру пам’ятника

Чим більше розмір, тим дорожче вартість заготовки. Ціна зростає аж ніяк не пропорційно. Наприклад, 100*60*8 см. – з Букинського габро може коштувати від 1940 грн, а вже 140*70*8 см – з аналогічних матеріалів від 4200 грн. Оскільки, що б вирізати деталь 140*70 см необхідний блок вищої категорії – коштує дорожче; можливо доведеться перерізати не один блок, що б заготовка була чистою без включень, тріщин, шарів – витрати зростають; вирізати шириною 70 см потрібна фреза з пилкою діаметром 3 м, або різати з переворотом на меншій фрезі – це більше витрат в електроенергії, воді, робочому часі, витрат інструменту. Враховуючи всі ці коефіцієнти отримуємо вартість деталі.

Ознайомимо вас з орієнтовними цінами на вироби і послуги гранітної майстерні “Каменяр”:

Комплект заготовок:

120*60*8-арка, 70*20*18 тумба, квітник 120*60*10 перетином 8 см – Букинське габро – від 7340 грн.

100*50*8-арка, 60*20*18 тумба, квітник 100*60*10 перетином 8 см – Букинське габро – від 5210 грн.

60*40*5-арка, 50*20*15 тумба, квітник 90*50*10 перетином 5 см – Букинське габро – від 2430 грн.

Каменярські роботи:

  • фаска звичайна – від 35 грн/п.м
  • фаска фігурна – від 350 грн/п.м
  • криволійнійна полірована поверхня – 1100 грн/п.м
  • барельєф – від 300 грн.
  • отвір – 10 грн/шт

Портрет і напис

Вартість художніх робіт з виготовлення портрета методом гравірування становить від 900 грн. і залежить від розміру портрета, елементів одягу і матеріалу пам’ятника.

Вартість виготовлення портрета на фотокераміці – від 290 грн.

Вартість нанесення напису методом гравіювання становить від 8 грн. за один символ і залежить від розміру та технології нанесення.


Вартість нанесення напису ручної роботи з покриттям сусальним золотом
або іншими металами становить від 120 грн. за один символ.

Хрест – від 60 грн., квіти – від 120 грн.

Доставка і установка

Здійснюється бригадою спеціалістів, що з 2016 року займаються виключно благоустроєм поховань. Монтаж на всіх кладовищах Києва та за межами міста.
Вартість установки залежить від розташування та розмірів монумента і розраховується індивідуально.