Одинарні пам’ятники

Одинарні фігурні або прямокутні пам’ятники з граніта є найпопулярнішими меморіальними спорудами. Їх вигляд відрізняється в різних куточках України – в Центральній Україні  ставлять пам’ятники з квітником, на Західній використовують високе, облицьоване гранітом, плато, а на Закарпатті пам’ятник ставлять в ногах.

Ось деякі фото пам’ятників:

Моделі одинарних пам’ятників:

Фото гранітних пам’ятників

Навіть найкращі фото пам’ятників з граніта не передають те солідне і респектабельне враження. що складає глибокий насичений чорний колір букинського габро, підкреслений професійною поліровкою.

Шліфовка в кількох площинах і ретельна обробка бічних поверхонь монументів, фасок і вирізів перетворює кожну стелу в справжній діамант, допомагає проявити природну красу каменя.

Багатоетапна поліровка поверхонь могильної плити не тільки підсилює виразність пам’ятника, але і дозволяє підвищити довговічність монумента (розрахунковий термін довговічності становить близько 600 років!), захищаючи його від негативного впливу зовнішнього середовища.

Гідний пам’ятник на ваш смак

Верхня кромка стели у вигляді хвилі, асиметричний виріз, філігранно опрацьовані бічні поверхні, навершя у вигляді купола, пам’ятники, що розширюються догори і спрямовані в небо, м’які лінії і закруглені кути монументів – все це надає пам’ятнику своєрідність, індивідуальність і оригінальний зовнішній вигляд, дозволяє гідно прикрасити могилу.

Пам’ятна стела стає чудовим обрамленням рис улюбленого обличчя, гідним знаком Вашої подяки і Вашої любові.

Доступні ціни на одинарні пам’ятники

Ми постаралися, щоб навіть з невеликим бюджетом Ви змогли замовити гідний пам’ятник для свого близького.

Власне виробництво, великий досвід роботи, налагоджені процеси виготовлення пам’ятника під ключ, відсутність посередників і перекупників – все це дозволяє запропонувати Вашій увазі недорогі, якісні і красиві пам’ятники.