Чому ми

Ваше ім'я (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Ваш email

Вкажіть розміри, розташування кладовища, строки та інші дані

Ім'я (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

e-mail (обов'язково)

Тема

Вкажіть розміри, строки, розташування кладовища та інше

Букинське габро

Букинське габро – це чорний граніт, що добувається в околицях села Буки, Житомирської області.
Ми працюємо виключно з ним тому, що:

  • Габро Буки відрізняється від інших чорних гранітів дрібнозернистою структурою і насиченим чорним кольором. У його структурі присутня мінімальна кількість світлих вкраплень, відсутні слюдяні включення, що додають граніту рудуватого відтінку. Саме тому портрет та інша художня робота на букинському габро завжди виглядає краще.
  • Габро Букинського родовища не має радіоактивного забруднення (не фонить), що дозволяє використовувати його для будь-яких видів зовнішніх і внутрішніх робіт.
  • Не вбирає вологу, стійко переносить перепади температур, відрізняється простотою у догляді. Також, має високу міцність і зносостійкість.

Також працюємо з кольоровими гранітами: лєзніки, капустянський, токовський, корнінський, покостовка, межирічка тощо

 

В нас дешевше

Ми розробили лояльну цінову політику. Завдяки вдосконаленій технології ми пропонуємо якісний Букінський граніт дешевше менш цінних, місцевих гранітів.

Якість на найвищому рівні. Гарантія

Для виготовлення пам’ятників ми використовуємо лише натуральні камні, переважно Букінський габро а також кольорові граніти українських родовищ. Ми не хочемо ризикувати власною репутацією та створювати проблеми замовникам за рахунок економії на матеріалах, тому працюємо напряму з кар’єрами та здійснюємо подвійний контроль якості. Ми робимо пам’ятники більше 10 років.

Можливе виконання замовлення в найкоротші строки

У нас є достатні потужності для виконання термінових замовлень. Також багато готових виробів є в наявності.

Оперативна доставка і кваліфікований монтаж

Наші співробітники мають багаторічний досвід по встановленню пам’ятників, меморіальних комплексів на всіх кладовищах Києва та області. Вам не доведеться турбуватись про доставку виробів та пошук робочої сили. Всі ці проблеми ми беремо на себе та гарантуємо якість виконаних робіт.