Київ вирішив організувати патрулювання кладовищ, заборонити городянам відвідувати могили та перенести поминальні дні (документ)

старий хрест

Столична влада вирішила організувати патрулювання кладовищ і заборонити городянам ходити на могили близьких, крім випадків проведення поховань. Також столична влада звернулися до голів релігійних громад Києва з проханням перенести поминальні дні на червень 2020 року.

Про це стало відомо з протоколу № 13 засідання столичного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 10 квітня 2020 року.

“Включити в маршрути патрулювання ГУ Національної поліції України в Києві, Управління патрульної поліції в Києві Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, Національної гвардії України, Київського міського громадського формування з охорони і правопорядку державного кордону “Муніципальна варта”, інших уповноважених органів і осіб міські кладовища”, – йдеться в протоколі.

Відзначається, що термін виконання даного доручення – з 11 квітня 2020 року.

Крім того, згідно з документом, Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА, ГУ Національної поліції України в Києві, Управління патрульної поліції в Києві доручено обмежити по можливості доступ громадян до місць поховань на території міських кладовищ, крім проведення поховань відповідно до норм, встановленими на час дії карантину.

Крім цього, Департаменту культури КМДА, ГУ ​​Держпродпотребслужби в Києві доручено підготувати звернення до глав релігійних громад столиці про перенесення організованих заходів, пов’язаних з відвідуванням кладовищ під час поминальних днів, на червень 2020 року.