Про граніт

“Все на Землі боїться часу, але навіть час боїться єгипетських пірамід”

– каже відомий афоризм.

Скільки творів людських рук пішло в небуття, зруйнованих невблаганною ​​природою! Дерево гниє, залізо іржавіє, і лише природний камінь гордовито спостерігає за цим непостійним світом протягом тисяч років! Немає на Землі більш міцного і надійного натурального матеріалу. А з усіх типів каменю відомим символом міцності завжди був граніт.
Граніт починає виявляти перші ознаки руйнування більш ніж через 500 років, тому, недарма його називають “вічним” каменем. Граніт піддається всім видам механічної і термічної обробки, має низьке водопоглинання, високу стійкість до морозу і забруднень, міцний, довговічний, екологічно чистий, добре колеться і приймає полірування високої якості.
Застосування граніту в сучасному будівництві використовується настільки широко, що його, без перебільшення, можна назвати універсальним матеріалом. Граніт широко застосовується для фасадної і інтер’єрної обробки, за допомогою граніту можна створити неповторні, декоративні елементи ландшафтного дизайну а також увічнити пам’ять про рідних людей.