Як замовити недорогий пам’ятник з граніта

Хоч ціну за гранітний пам’ятник потрібно оплатити лише один раз і він віками буде зберігати пам’ять про спочилих рідних, все ж варто знати, як не платити зайве і при цьому отримати красивий пам’ятник з гарантією довговічності.

Ціна гранітного пам’ятника залежить від:

 • Комплектації
 • Форми та розміру гранітних елементів
 • ВІзуальних характеристик каменю
 • Художніх робіт
 • Варіантів монтажа
 • Сезону

Комплектація пам’ятника може бути мінімально достатньою – стелла, тумба, квітник. Або доповнюватись іншими елементами: проміжна тумба, накладка на квітник, надгробна плита, гранітна ваза, лампада, відмостка з тротуарної або гранітної плитки, стіл, лавка, огорожа тощо.

Форма гранітних елементів – чим більше прямих ліній, тим меншою буде ціна пам’ятника. Тобто, прямокутна стела коштуватиме дешевше, аніж стела у формі овала.

Прямокутний пам'ятник з квітником
Недорогий прямокутний пам’ятник з квітником

Розмір пам’ятника – зі збільшенням розміру і ваги деталей їх вартість зростає в прогресії.
Наприклад стела розмірами 110х70х8 всього на 40% більша за стелу розміром 110х50х8. При цьому її вартість вища майже на 70%. Спеціалісти гранітної майстерні “Каменяр” допоможуть підібрати оптимальний розмір гранітних елементів.

Під візуальними характеристиками мається на увазі зернистість та однорідність кольору. Стела з прожилками коштуватиме до 20% дешевше за таку ж, рівну по кольору деталь. По аналогії з паркетом, де дошка з рівними волокнами коштує дорожче за таку ж з перепадами кольору і невеликими сучками, хоча остання має свої переваги і колорит.

Пам'ятник з золотими буквами
Приклад простого пам’ятника, що виглядає достойно

Художні роботи на пам’ятник можуть виконуватись на станку, що дешевше або художником. Бувають випадки, коли не зберіглось хорошої фотографії і без художника не обійтись, але так буває не завжди.

Монтаж пам’ятника можна робити за один виїзд, або за два чи більше з попередньою заливкою фундамента, укладкою плитки тощо.
Також монтаж можна робити самостійно, детальну технологію якісної самостійної установки пам’ятника вам розповість працівник гранітної майстерні.

Зимою пам’ятники дешевші, а навесні часто відбувається підвищення вартості. Окрім того, у нас кожну зиму діє знижка – 5%

Ми виробники і замовлення приймаємо прямо в майстерні, заощаджуючи на оренді офісів, тож торгова націнка є мінімальною.

Замість висновків:

 • Великий фігурний пам’ятник дорожчий за прямокутний середнього розміру
 • Чорний дрібнозернистий граніт дорожчий за камінь з прожилками
 • Портрет зроблений художником дорожчий за зроблений на станку
 • Монтаж на попередньо залиту основу дорожчий за установку на готові бетонні балки
 • Пам’ятник за 50000 грн не завжди виглядає краще за пам’ятник за 30000 грн
 • Замовити пам’ятник зимою трішки вигідніше аніш навесні.

Якщо вартість пам’ятника або меморіального комплексу видається надто високою, запитайте нашого спеціаліста, як можна знизити вартість і ми вам запропонуємо кілька варіантів її зменшення і підкажемо, як зробити щоб при цьому пам’ятник виглядав дорого і достойно.