Виготовлення пам’ятників

Виготовлення пам’ятників – досить трудомісткий процес з урахуванням великої кількості факторів. Спочатку визначається структура, потім – вид і якість каменю. Наша компанія займається виготовленням пам’ятників з натуральних гранітів.
родовище граніту
Виготовлення пам’ятників проходить у кілька етапів. Спочатку гранітний блок обробляється за допомогою фрезерного устаткування, що вимагає чималого досвіду від майстра-оператора. Він повинен усунути на блоці всі нерівності і вирізати необхідну плиту для подальшого виготовлення надгробки.

розпил гранітного блока

Далі відбувається ще один момент обробки – полірування вирізаної плити. Це теж вельми нелегкий процес, після якого майбутній виріб набуває колір і блиск.

поліровка граніта
Далі відбувається ще одна обробка: вирізка фаски і візерунків, фігур, різноманітних елементів на складових надгробки. Це вид обробки вважається одним з найскладніших, тому що всі необхідні роботи робляться вручну і вимагають професійного вміння від майстра.
ручна обробка граніта
Виготовлення пам’ятників – процес, де ніяк не обійтися без майстра – художника по каменю. Він додає своє вміння, виконуючи заключну частину обробки, після чого виготовлена ​​продукція має той красивий вигляд, який очікує замовник.

 

Щоб замовити пам’ятник, художні роботи, доставку, установку або отримати консультацію, телефонуйте 093 348-92-53